Home » Testy » Vizuálna úloha: Pomôžte dievčatku nájsť jej bicykel ?

Vizuálna úloha: Pomôžte dievčatku nájsť jej bicykel ?

Táto dáma má výpadok pamäte a nepamätá si, kam položila bicykel. Môžete jej pomôcť?

Bicykel tejto dámy nebol ukradnutý, je niekde na tomto obrázku. V tejto hre musíte pomôcť tejto úbohej žene nájsť jej bicykel.

Ako môžete bicykel nájsť?

Tento vizuálny test je výzvou pre vaše pozorovacie schopnosti! Pravidlá sú jednoduché, stačí nájsť bicykel dievčaťa ukrytý na obrázku. Aby ste ho našli, musíte otvoriť oči dokorán. Musíte byť pozorní a predovšetkým sústredení, aby ste tento test rýchlo vyriešili.

© Pextex

Bicykel môže byť na tomto obrázku kdekoľvek, od rohu ulice až po miesto za budovou. S trochou trpezlivosti a vytrvalosti ho ľahko nájdete. Táto hra je určená pre deti, pretože je to ľahká úroveň, ale môže ju hrať ktokoľvek. Buďte opatrní, tento test je časovo obmedzený, na jeho nájdenie máte 60 sekúnd, nestrácajte čas.

Čtěte také  Kto sa vám spomedzi týchto 4 mačiek páči najviac, prezradí, na čom vám najviac záleží.

Ako nájsť bicykel?

Ak chcete nájsť bicykel na tomto obrázku, je dôležité pozrieť sa na detaily obrázka. Najprv hľadajte tvary, ktoré by mohli vyzerať ako bicykel. Hľadajte: dve kolesá, rám alebo pedále, ktoré by vám mohli ľahko pomôcť. Potom hľadajte farby, ktoré sa líšia od farieb krajiny. Bicykel by mohol mať aj rovnakú farbu ako oblečenie dievčaťa.

Jedným z trikov je priblíženie obrázka, aby ste získali detailnejší pohľad. To vám umožní vidieť jemnejšie detaily a bicykel lepšie vynikne. Môžete tiež zmeniť perspektívu obrázka jeho otočením alebo pohľadom z iného uhla.

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen