Home » Testy » Vizuálna úloha: Pomôžte vtáčikovi nájsť zmrzlinu, ktorá je na tomto obrázku jedinečná.

Vizuálna úloha: Pomôžte vtáčikovi nájsť zmrzlinu, ktorá je na tomto obrázku jedinečná.

Na zvládnutie tohto vizuálneho testu je potrebný veľmi dobrý zmysel pre analýzu. Ste si istí, že chcete pokračovať?

Chcete si oddýchnuť a zabaviť sa? Tento test je pre vás ideálny. Nielenže je zábavný, ale zároveň preverí vaše schopnosti. Je to dobré využitie vášho času. Preto sa sústreďte a začnite testovať hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Z čoho sa tento vizuálny test skladá?

Pri tomto teste vám predložíme obrázok niekoľkých farebných a chutných zmrzlín a smutného vtáčika. Vtáčik, ktorého vidíte na obrázku, stratil svoju zmrzlinu v hromade iných zmrzlín. Vašou úlohou je pomôcť vtáčikovi nájsť jeho zmrzlinu. Aby ste to dokázali, musíte nájsť tú, ktorá sa líši od ostatných. Buďte opatrní, máte len 15 sekúnd, kým sa zmrzlina roztopí, preto sa ponáhľajte a nájdite ju.

Čtěte také  Pokúste sa splniť túto vizuálnu úlohu tak, že do 15 sekúnd nájdete strom, ktorý sa líši od ostatných.

Prečo robiť očný test?

Zrakové testy sú zábavné a užitočné. Väčšinou majú formu hry a umožňujú vám počas dňa relaxovať a oddýchnuť si. Je dôležité vedieť, že čas venovaný zábave môže znížiť hladinu stresu, a tak predísť úzkosti a chorobám súvisiacim s pamäťou. Taktiež môžu pomôcť posúdiť vaše vizuálne a intelektuálne schopnosti. Nielenže zistíte, akí ste pozorní a či máte dobrý zmysel pre analýzu, ale dozviete sa aj to, aké sú vaše slabiny a medzery. Môžete na nich potom pracovať. Všimnite si tiež, že vizuálne testy, ktoré nájdete na internete, môžete použiť aj ako cvičenia, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše vizuálne schopnosti.

Čas vypršal. Je čas poskytnúť vám riešenie.

Chceli by sme zablahoželať všetkým, ktorí dokázali vtáčikovi tak rýchlo pomôcť nájsť zmrzlinu. Tí z vás, ktorým sa, žiaľ, nepodarilo nájsť zmrzlinu včas, sa nemusíte báť, pomôžeme vám ju nájsť. Za týmto účelom vás prosíme, aby ste sa ešte raz pozreli na obrázok. Zmrzlina, ktorú hľadáte, sa nachádza v ľavej časti obrázka. V hornej časti je ružová a v dolnej časti modrá a biela. Táto sa od ostatných líši, pretože ostatné rovnakej farby sú otočené doľava a nie doprava. Pre ďalšie objasnenie uvádzame riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Na vyriešenie tejto vizuálnej hádanky máte 15 sekúnd, aby ste našli skrytú ceruzku!

Dúfame, že sa vám tento test páčil. Ak áno, odporúčame vám zdieľať ho na sociálnych sieťach, aby si ho mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen