Home » Testy » Vizuálna výzva: Ak ste naozaj dôkladní, nájdite votrelca ukrytého medzi mačkami na obrázku!

Vizuálna výzva: Ak ste naozaj dôkladní, nájdite votrelca ukrytého medzi mačkami na obrázku!

Otestujte si svoju svedomitú osobnosť v tomto vizuálnom teste!

Dnešný test je vizuálna úloha, pri ktorej sa musíte sústrediť, analyzovať a pozorovať. Ak sa vám podarí vyriešiť túto vizuálnu hádanku v krátkom čase, dokážete, že ste naozaj dôkladný človek! Trúfate si na túto vizuálnu výzvu?

Vizuálny test: „Dokážete na obrázku rozpoznať votrelca?

Videli ste už niekedy netopiera, ktorý sa stretáva s mačkami? Ak nie, dnes je tvoj šťastný deň, pretože budeš musieť spozorovať zvláštneho netopiera ukrytého medzi skupinou bielych mačiek. V dnešnej vizuálnej výzve sa totiž na nasledujúcom obrázku nachádza tucet mačiek. Niekde na tomto obrázku sa nachádza… votrelec! Presne tak! Majte oči otvorené a dávajte pozor na každý kút obrázka, pretože ak poznáte votrelca, budete mať problém ho nájsť.

Čtěte také  Pozorovací test: Nájdite kryt, ktorý nemá svojho dvojníka za menej ako 10 sekúnd.
© Pextex

Upozorňujeme, že na vykonanie tohto vizuálneho testu nemáte veľa času. Váš časový limit je 14 sekúnd. Sústreďte sa preto čo najviac, aby ste túto hádanku vyriešili rýchlo! Ak máte zmysel pre detail, nemali by ste mať problémy s úspešným zvládnutím tohto testu koncentrácie a postrehu.

Ste pripravení? Teraz ste na rade vy!

Pozorovací test: správna odpoveď

Čas 14 sekúnd vypršal! Prekážal vám časový limit, alebo sa vám podarilo spozorovať votrelca pred uplynutím 14 sekúnd? Ak ste Batmana našli rýchlo, gratulujeme vám! O vašich pozorovacích schopnostiach vôbec nepochybujeme. Ste skutočne dôkladný a svedomitý človek.

Riešenie

Tí, ktorí votrelca nenašli, prejdite na pravú stranu obrázka. Medzi posledným a predposledným riadkom vpravo ste ho videli?

Čtěte také  Máte menej ako 15 sekúnd na to, aby ste prekonali túto výzvu a dokázali, že ste génius.
© Pextex

Nebojte sa, ak ste v tejto vizuálnej skúške neuspeli. Skúste to nabudúce znova a predovšetkým urobte viac testov!

Ak sa vám táto úloha páčila, pozývame vás, aby ste to skúsili znova s ďalšími vizuálnymi testami, ktoré sú rovnako podnetné a zábavné ako tento. Mali by ste vedieť, že tieto mozgové výzvy vám pomôžu zlepšiť vaše mentálne schopnosti a zrakovú ostrosť. Nezabudnite sa o tento test podeliť aj so svojimi priateľmi a rodinou. Uvidíme, či sa im podarí dokončiť túto vizuálnu výzvu za kratší čas ako vám!

 

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen