Home » Testy » Vizuálna výzva: máte 20 sekúnd na to, aby ste našli tri tváre ukryté na tomto obrázku.

Vizuálna výzva: máte 20 sekúnd na to, aby ste našli tri tváre ukryté na tomto obrázku.

Na zvládnutie tohto vizuálneho testu musíte byť veľmi kreatívni a zároveň veľmi vnímaví. Ste pripravení?

Je čas, aby ste si na chvíľu oddýchli. Navrhujeme vám, aby ste si oddýchli pri tomto vizuálnom teste. Využite túto príležitosť na oddych a zábavu. Nebude to trvať dlho, tak ju využite. Chvíľu sa sústreďte a začnite hneď, ako sa budete cítiť pripravení.

Aké sú pokyny pre tento vizuálny test?

Predložíme vám veľmi pekný obrázok dvoch detí na pláži, ktoré stavajú hrad z piesku. Chceli by sme však zdôrazniť, že to nie je len obrázok, pretože niekde v ňom sú tri tváre. Ako si viete predstaviť, vašou úlohou pri riešení tohto testu je nájsť tieto tri tváre. Na to budete musieť využiť svoje analytické schopnosti, ale aj veľkú dávku kreativity. Začnite tým, že sa budete sústrediť, a potom sa pokúste prejsť testom. Buďte opatrní, na absolvovanie testu máte len 20 sekúnd.

Čtěte také  Ten, koho označíte za zlodeja, odhalí prekvapivé detaily o vašej osobnosti!
© Pextex

Aký zmysel má takýto vizuálny test?

V prvom rade sú testy, ktoré nájdete na internete, zábavné a zároveň zábavné. Môžu vám pomôcť uvoľniť sa a na pár minút uniknúť tlaku a povinnostiam každodenného života. Po druhé, vizuálny test môže poslúžiť ako stimulant pre váš mozog a myseľ, aby ste si udržali ich aktivitu a zdravie. V neposlednom rade sú vizuálne testy skvelé na zlepšenie vašich kognitívnych schopností. Môžu zlepšiť vašu koncentráciu, vizuálne vnímanie a pamäť.

Čas vypršal. Našli ste tri tváre?

V prvom rade by sme chceli zablahoželať všetkým, ktorým sa podarilo nájsť tri tváre v časovom limite. Po druhé by sme chceli zablahoželať aj tým, ktorým to trvalo dlhšie, ale napriek tomu našli tri tváre. Tí, ktorým sa to nepodarilo, sa nemusia obávať, pomôžeme vám. Pozývame vás, aby ste si obrázok pozreli ešte raz.
Prvá tvár bola ukrytá v oblakoch vľavo hore, kde môžete vidieť nos a oči.
Druhá tvár, trochu nenápadnejšia, bola pri vstupe do pieskového hradu. Tu uvidíte pokojnú tvár.
A napokon tretiu tvár bolo najťažšie nájsť, pretože bola veľmi blízko kraba, tvoreného kameňmi a mušľami. Tu je riešenie na obrázkoch, ktoré vám pomôžu vidieť ju jasnejšie.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Na tomto obrázku je ukrytých 8 vtákov. Vidíte ich?
© Pextex

Nezabudnite zdieľať tento vizuálny test na svojich sociálnych sieťach, aby z neho mohli profitovať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen