Home » Testy » Vizuálna výzva: Na tomto obrázku je ukrytých 8 vtákov. Vidíte ich?

Vizuálna výzva: Na tomto obrázku je ukrytých 8 vtákov. Vidíte ich?

Na tomto obrázku sú roztrúsené vtáky, nájdite ich!

Vtáky sa v tomto prostredí dokonale zamaskovali. Vedeli ste, ktorý vták sa dokáže v prírode dokonale maskovať? Je to mravčiar. Tento veľmi zručný maskovací vták má neuveriteľnú schopnosť dokonale splynúť s okolím. Napodobňuje textúry a farby kôry, vďaka čomu je pre predátorov takmer neviditeľný. Túto schopnosť má vďaka štruktúre a farbe svojho operenia, ktoré dokonale napodobňuje drevo.

Teraz, keď ste sa o vtákoch dozvedeli niečo viac, poďme sa pozrieť, či dokážete rozpoznať 8 vtákov.

© Pextex

Kde je ukrytých 8 vtákov?

Táto hra je určená pre každého, bez ohľadu na vek alebo úroveň zručností. Či už ste dieťa alebo dospelý, je to skvelý zábavný test. Tento zrakový test vám pomôže zlepšiť ostrosť zraku a rozvíjať schopnosť postrehnúť jemné detaily.

Čtěte také  Vizuálna výzva: Dokážete nájsť hada, ktorý sa skrýva v tejto sade, za menej ako 30 sekúnd?

Pri tejto hre nemusíte príliš premýšľať, stačí mať oči otvorené. Je to spôsob, ako zlepšiť svoju zrakovú ostrosť a zároveň sa zabaviť. Je vzrušujúca a zábavná a môžete ju hrať kedykoľvek a kdekoľvek. Na jej hranie nepotrebujete žiadne špeciálne zručnosti.

Ako nájdem 8 vtákov?

Nájsť osem vtákov zamaskovaných v tejto súprave si vyžaduje veľa analýzy a pozorovania. Najprv si musíte predstaviť seba ako vtáka, t. j. s krídlami, nohami a zobákom. Potom musíte venovať pozornosť každému detailu, ktorý by mohol naznačovať tvar vtáka. Dôležité je pozorne si prezrieť scenériu a všímať si farby a textúry rôznych prítomných prvkov.

Vtáky sú ukryté na celom obrázku a je ich tam roztrúsených 8. Nájdenie prvého vtáka vám pomôže pochopiť obtiažnosť hry a uľahčí vám ich odhalenie. Pozrite sa na konáre stromov, kríky, listy a iné scenérie, pretože vtáky môžu byť kdekoľvek.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Poznáte slnko ukryté na tomto obrázku?

Snažte sa spozorovať textúry, ktoré do prostredia zdanlivo nepatria. Nakoniec buďte trpezliví a nenechajte sa odradiť, ak nenájdete všetkých osem vtákov.

Riešenie

Vtáky boli dokonale ukryté. Našli ste všetkých 8? Gratulujeme! Máte bystré oko. Ak nie, nebojte sa, odpoveď vám prezradíme na obrázkoch. Vidíš ich lepšie?

© Pextex

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen