Home » Testy » Vizuálny test: Dokážete nájsť všetkých 7 symbolov ukrytých na tomto obrázku za menej ako 15 sekúnd?

Vizuálny test: Dokážete nájsť všetkých 7 symbolov ukrytých na tomto obrázku za menej ako 15 sekúnd?

Ak ste puntičkár, toto vizuálna výzva bude pre vás detskou hračkou! V skutočnosti len ľudia s zmysel pre detail a pozorovanie v spojení s orlím zrakom bude schopný prejsť týmto IQ testom. Myslíte si, že na to máte? Ukáž, že si na túto výzvu trúfneš, a vyplň ju v stanovenom čase!

Vizuálny test: „Koľko sedmičiek nájdete za 15 sekúnd“.

Nižšie uvedený vizuálny test pozostáva z pozorného pozorovania obrázku a následného pohľadu naň. Všimnite si všetkých 7. V skutočnosti sa do tohto obrázku zloženého z písmena Z vkradlo niekoľko číslic 7. Potom máte 15 sekúnd na to, aby ste ich všetky našli a preukážete svoju úroveň koncentrácie a zmyslu pre detail.

Čtěte také  Vizuálna úloha: Dokážete nájsť číslo "280" medzi všetkými týmito číslami za menej ako 10 sekúnd?

Ste pripravení? Vašich 15 sekúnd začína práve teraz!

Sgfix.sk

IQ test: správna odpoveď

Gratulujeme všetkým, ktorí sa odvážili prijať túto výzvu. Teraz je čas odhaliť riešenie tohto pozorovacieho testu.

Riešenie

Na tomto obrázku ste museli napočítať celkom 10 číslic 7. Dve sedmičky vytvorené súborom písmen Z a číslic 7 už počítajú dve. Prvá 7 obsahuje 4 ďalšie číslice 7 a druhá tiež 4. Presvedčte sa sami na nasledujúcom obrázku!

©Sgfix.sk

Ak ste prešli vizuálnym testom, dobre ste urobili! Práve ste preukázali svoje pozorovacie a koncentračné schopnosti ako aj vysokú rýchlosť myslenia. Ak ste nenašli týchto 10 čísel, znamená to, že potrebujete posilniť svoje vizuálne a kognitívne schopnosti. Praktické cvičenia nájdete na našej stránke. Čakajú tam na vás desiatky IQ testov!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej