Home » Testy » Vizuálny test: jeden hrnček je medzi všetkými týmito hrnčekmi prázdny, našli by ste ho?

Vizuálny test: jeden hrnček je medzi všetkými týmito hrnčekmi prázdny, našli by ste ho?

Rozvíjajte svoje zručnosti a zároveň sa zabávajte.

V dnešnom teste musíte nájsť prázdny hrnček. Vedeli ste, že hrnček je starší, ako si myslíte? Porcelánový hrnček má dlhú históriu a bol vynájdený v Číne okolo roku 600 nášho letopočtu. Prvé hrnčeky boli vyrobené z veľmi jemného porcelánu, ktorý sa potom v priebehu rokov spevňoval. Tento jemný porcelán umožnil vytvoriť ľahké a elegantné hrnčeky, ktoré boli veľmi obľúbené u čínskej šľachty. Teraz, keď už viete, odkiaľ váš hrnček pochádza, poďme sa hrať!

© Pextex

Tento test prázdnych hrnčekov je určený pre všetkých

Tento vizuálny test je účinný spôsob, ako si zábavnou formou zlepšiť svoje vizuálne schopnosti. Je to test pre každého, ktorý vám pomôže rozvíjať určité zručnosti. Ide o pozorovacie schopnosti, ale aj dedukčné schopnosti. Tento typ testu tiež stimuluje činnosť mozgu a pomôže im zlepšiť schopnosti riešiť problémy.

Čtěte také  Máte dobré pozorovacie schopnosti? Tento test vám to pomôže zistiť!

Ako nájsť prázdny hrnček?

Nájsť prázdny hrnček na tomto obrázku sa môže zdať ťažké, ale so správnymi tipmi je to hračka. V prvom rade je dôležité mať prehľad o obrázku a pochopiť kontext. V tomto prípade ide o obrázok s hrnčekmi. Potom sa musíte pozorne pozrieť na jednotlivé hrnčeky a nájsť ten, ktorý je úplne prázdny. Aby ste zistili, ktorý z nich je prázdny, musíte sa pozrieť na ostatné hrnčeky, ktoré sú naplnené napríklad horúcou čokoládou, smotanou atď.

Ďalším tipom je pozorne sa pozrieť na dno hrnčeka, ktoré by malo mať rovnakú farbu ako nádoba. Ak majú odlišné farby, nemali by ste sa nimi zaoberať. Taktiež sa môžu vyskytnúť tiene alebo odlesky, ktoré indikujú prázdny hrnček v porovnaní s inými plnými hrnčekmi. Naskenujte obrázok a nájdite narušiteľa.

Čtěte také  Pomerne náročný matematický test. Zvládnete túto výzvu?

Riešenie tohto testu

Našli ste prázdny hrnček? To znamená, že máte skvelé vizuálne a dedukčné schopnosti, gratulujeme! Ak nie, nebojte sa, odpoveď vám poskytneme v obrázkoch. Hrnček sa nachádzal v ľavej časti obrázka.

© Pextex

Máme pre vás niekoľko zábavných vizuálnych testov, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše vizuálne zručnosti, takže neváhajte a urobte si jeden každý deň!

Súvisiaci príspevok


Saskia Karsen
O autorze, Saskia Karsen