Home » Testy » Vizuálny test: Na tomto obrázku utiekla osoba z väzenia. Nájdite ho do 10 sekúnd!

Vizuálny test: Na tomto obrázku utiekla osoba z väzenia. Nájdite ho do 10 sekúnd!

V tejto scéne, osoba práve utiekla z väzenia. Musí sa nájsť skôr, ako sa uskutoční svadba. Keď už hovoríme o svadbách, aký najzvláštnejší zvyk ste kedy videli? Dosť zvláštnou tradíciou je pľuť na nevestu v deň svadby. V niektorých masajských kmeňoch otec nevesty pľuje na hlavu a tvár dievčaťa, aby jej dal svoje požehnanie a prilákal k páru bohatstvo. Poďme sa hrať!

Kto utiekol?

Dnešný test je určený pre na posúdenie vašich analytických schopností. Používa sa najmä na posúdenie vašich vizuálnych schopností. Tieto zručnosti sú dôležité v mnohých oblastiach a mali by sa často precvičovať. Testu sa môže zúčastniť každý bez ohľadu na vek alebo schopnosti. Hoci test sám o sebe nie je náročný, vyžaduje si pozornú pozornosť a dobrý zrak.

Čtěte také  Ste naozaj pripravení na výzvu? Na túto otázku vám odpovie to, čo uvidíte ako prvé.

©Fondaction-alsace

Zistiť, kto utiekol z väzenia, musíte sa pozorne pozrieť na miesto činu a ľudí, ktorí sa na ňom nachádzajú. Máte päť osôb, takže prvým krokom je pozrite sa na pozorne sledovať pohyby toho druhého a pokúsiť sa určiť, kto by mohol byť utekajúci väzeň. Môže existovať veľa indícií a môže sa vyskytnúť aj správanie alebo konanie, ktoré väzňa prezradí. Po dôkladnom zvážení piatich osôb a možných stôp môžete začať hrať.

Riešenie

Väzeň nebol ten, ktorého sme si mysleli. V skutočnosti bol vinný kňaz, ktorý viedol svadobnú scénu. Táto úvaha sa dala ľahko vydedukovať. Ak sa pozriete pozorne, pod rúchom má oranžovú väzenskú uniformu. Ide o klasický väzenský odev. Všimli ste si tento detail? Blahoželáme vám!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej