Home » Testy » Vizuálny test: Použite svoju zrakovú ostrosť a identifikujte 3 rozdiely na obrázku za 30 sekúnd!

Vizuálny test: Použite svoju zrakovú ostrosť a identifikujte 3 rozdiely na obrázku za 30 sekúnd!

Dnes vás pozývame otestovať svoj zrak. Myslíte si, že máte dobrý zrak? Ak áno, zahrajte si rozdielová hra a uvidíme, nakoľko môžete veriť svojim očiam. Ak chcete obstáť v tejto úlohe, budete potrebovať aj vynikajúcu rýchlosť myslenia a vysokú úroveň koncentrácie. tento pozorovací test.

Vizuálny test: „Aké 3 rozdiely sa skrývajú na obrázku?“

Tu sú dva takmer identické obrázky dievčatka, ktoré sa stará o svojho starého otca pripútaného na lôžko a kŕmi ho. Hoci sa na prvý pohľad zdajú byť oba obrázky podobné, dobrí pozorovatelia čoskoro odhalia chyby na jednom z nich.

Vašou úlohou potom bude identifikovať tieto rozdiely. Existujú 3 spolu a máte 30 sekúnd na ich nájdenie!

Čtěte také  Zistite, či ste líder alebo nasledovník!

©Fondaction-alsace

Ste pripravení? Poďme sa hrať!

IQ test: odpovede

Ak by ste sa maximálne sústredili, dokázali by ste dobre využiť svoju zrakovú ostrosť a zmysel pre pozorovanie, aby vám neunikli žiadne detaily na obrázkoch. Takže ste si všimli 3 rozdiely ukryté na obrázku ? Bolo 30 sekúnd, ktoré ste dostali, dostatočným časom? Porovnajte svoje odpovede s riešenie uvedené nižšie.

Riešenie

Na obrázku sú 3 chyby :

©Fondaction-alsace

Výborne, ak sa vám podarilo identifikovať ich všetky! Máš dobrý zrak a bystrú myseľ. Ak sa ti to nepodarilo, odporúčame ti popracovať na ostrosti zraku. Pravidelne stimulujte svoje oči pomocou zrakových testov tohto druhu a Neváhajte a vyskúšajte si aj náročnejšie úrovne. !

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej