Home » Testy » Vyplňte tento IQ test presunutím jednej zápalky tak, aby vytvorila štvorec!

Vyplňte tento IQ test presunutím jednej zápalky tak, aby vytvorila štvorec!

Dnes vás pozývame naposúdiť svoje intelektuálne schopnosti pomocou IQ testu. Jeho cieľom je poskytnúť vám predstavu o vašej inteligencii bez toho, aby na vás bol vyvíjaný nátlak. Využite možnosť urobiť si prestávku. Využite čas na sústredenie a potom začnite s testom.

Čo je IQ test?

Aby sme otestovali vašu inteligenciu, požiadame vás, aby ste vytvorte štvorec presunutím zápalky. Ukážeme vám teda obrázok, na ktorom sú 4 zápalky tvoriace kríž, alebo ak chcete, znak +. Ako sme už povedali, budete musieť presunúť zápalku tak, aby vytvorila štvorec. Aby ste to mohli urobiť, musíte byť logický a možno trochu kreatívny. Najdôležitejšie je vytrvať. Dajte do toho všetko a dosiahnete to.

Čtěte také  Pozorovací test: Nájdite kryt, ktorý nemá svojho dvojníka za menej ako 10 sekúnd.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

IQ testy sa používajú na zlepšenie intelektuálneho výkonu a zdokonalenie rozumových schopností.. IQ testy preverujú vaše kognitívne schopnosti a umožňujú vámidentifikovať vaše silné aj slabé stránky. Cieľom je umožniť vám zlepšiť tým, že vyplní vaše medzery a pomôže udržať váš mozog. Navyše IQ testy môžu byť vynikajúcou aktivitou, keď si potrebujete oddýchnuť od každodennej rutiny.

Čas dokončiť IQ test.

Radi by sme vám predstavili naše blahoželanie všetkým, ktorým sa podarilo vytvoriť štvorec presunutím len jednej zápalky. Váš zmysel pre uvažovanie je neuveriteľný. Tí z vás, ktorí nevedeli vytvoriť štvorec, nebojte sa, pomôžeme vám. Stačilo posunúť jednu zo zápaliek o niekoľko milimetrov, aby ste vytvorili malý štvorec medzi všetkými zápalkami. Aby sme vám pomohli, tu je riešenie v obrázkoch.

Čtěte také  Objavte svoje najsilnejšie a najslabšie stránky pomocou týchto optických ilúzií.

Sgfix.sk

Dúfame, že tento IQ test bol podnetný a užitočný. Pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach, aby si ho mohli vyskúšať aj vaši priatelia a rodina.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej