Home » Testy » Vyriešte túto rovnicu presunutím zápalky a dokážte, akí ste šikovní.

Vyriešte túto rovnicu presunutím zápalky a dokážte, akí ste šikovní.

Páči sa vám čísla a matematika ? Ak áno, tento IQ test sa vám bude páčiť. Na druhej strane, ak máte trochu problémy s matematikou, potom je pre vás tento IQ test ideálny. Užite si ho! Ppred začatím sa sústreďte.

Aby sme vás otestovali, požiadame vás, aby ste vyriešili rovnicu. A nie len tak hocijakú rovnicu, pretože zložky tejto rovnice sú zložené zo zápaliek. Navyše sa zdá, že je v nej veľká chyba, pretože 3 x 9 nedáva súčet 5. Vašou úlohou je túto chybu opraviť, ale iba presunutím zápalky. Ak chcete uspieť, musíte byť čo najkoncentrovanejší.

Sgfix.sk

Prečo si robiť IQ test?

Online IQ testy sú zábavné z viacerých dôvodov. V prvom rade ponúkajú príležitosť vyzvať našu myseľ a otestovať naše kognitívne schopnosti. Riešenie náročných hádaniek a logických úloh môže byť mimoriadne obohacujúce a dáva nám pocit úspechu, keď nájdeme správne odpovede. Navyše nám tieto testy umožňujú odhaliť naše silné a slabé stránky.ktoré môžu byť aj poučné a zábavné. Pri hodnotení IQ online máme tiež možnosť porovnať svoje výsledky s výsledkami iných ľudí, čo dodáva zážitku súťaživý a zábavný rozmer. V neposlednom rade môžu byť tieto testy spôsobom, ako si produktívne a podnetne krátiť čas, a zároveň nám ponúkajú príležitosť zabaviť sa a zároveň si precvičiť mozog.

Čtěte také  To, čo uvidíte ako prvé, určí, kým skutočne ste.

Čas dokončiť IQ test!

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť správnu odpoveď. Vaše intelektuálne schopnosti sú pôsobivé. Pre tých, ktorým sa to nepodarilo, nebojte sa, pomôžeme vám. Stačilo presunúť jednu zo zápaliek z čísla 9, aby sa zmenila na 3, a túto zápalku pridať k číslu 5, aby vzniklo číslo 9. Takto dostaneme 3 x 3 = 9.

Sgfix.sk

Dúfame, že sa vám tento test páčil a pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach.

Vsebina

Čtěte také  IQ test: Otestujte si svoje vizuálne myslenie! Vyriešte tento test za 10 sekúnd!

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej