Home » Testy » Vyzbrojte sa vytrvalosťou a spočítajte počet existujúcich kruhov na tomto obrázku.

Vyzbrojte sa vytrvalosťou a spočítajte počet existujúcich kruhov na tomto obrázku.

Čo tak vyjsť zo svojej komfortnej zóny aposúdiť svoje vizuálne a intelektuálne schopnosti ? Aby sme vám pomohli, odporúčame vám urobiť si IQ test. Zaberie to len pár minút a nebude to narúšať váš rozvrh. Dajte šance na svoju stranu tým, že sa budete sústrediť.

Aké sú pokyny pre tento IQ test?

Pre tento test vám ukážeme obrázok, na ktorom uvidíte štvorcové vzory. Obrázok môže matne pripomínať tabuľku čokolády. Čo musíte urobiť, je sledovať obrázok a spočítajte na ňom presný počet kruhov.

©Canva

Môže sa to zdať ťažké, ale nevzdávajte sa, zvládnete to.

Prečo robiť IQ test?

IQ testy sa dajú veľmi ľahko nájsť na internete. Preto na prejdenie jedného stačí pár kliknutí. Testy IQ môžu byť skutočne veľmi zábavné a veľmi zábavné, čo je veľmi užitočné na únik z každodennej rutiny. Nakoniec sú ideálne pre udržiavať myseľ aktívnu a zdravú. Nielenže to umožňujú pracovať mozogale navyše oni zlepšiť intelektuálne schopnosti.

Čtěte také  Je načase, aby ste všetkým dokázali, že ste génius, tým, že nájdete všetky čísla skryté na tomto obrázku.

Je čas dokončiť test!

Spolu, na obrázku je 24 kruhov. Všetkým ľuďom, ktorým sa podarilo nájsť, blahoželáme. Musíte byť naozaj múdri, aby ste našli odpoveď. Pre tých, ktorí to nenašli, nebojte sa, vysvetlíme. Pozrite sa na obrázok znova a tentoraz, použite svoju kreativitu! Ak sa pozriete pozorne, zistíte, že malé štvorce možno vidieť ako kruhy. Aby sme vám pomohli pochopiť, tu je riešenie na obrázku.

©Canva

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil. Pokojne ho zdieľajte na svojich sociálnych sieťach aby si to mohli užiť aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej