Home » Testy » zistiť, či ste introvert alebo extrovert

zistiť, či ste introvert alebo extrovert

Nastal čas, aby ste prestali robiť to, čo robíte, a sústredili sa na seba. Aby sme vám pomohli, navrhujeme tento malý test. Nezaberie veľa času, takže sa nemusíte starať o to, čo práve robíte. Využite túto príležitosť, aby ste si na pár minút oddýchli a vrátili sa do kontaktu sami so sebou. Urobte si pohodlie a potom začnite.

Aby ste sa o sebe dozvedeli viac, ponúkame vám niekoľko jabĺk v rôznych farbách a tvaroch. Celkovo ich bude päť a musíte si vybrať to, ktoré vás najviac osloví. Vaša odpoveď nám prezradí, či ste introvert alebo extrovert. Aby sme neskreslili výsledky, musíte byť čo najúprimnejší.

Čtěte také  Pozorovací test: Zmerajte si svoje pozorovacie schopnosti v tomto optickom klame!

Sgfix.sk

Prečo absolvovať osobnostný test?

Testy osobnosti môžu byť zábavné aj užitočné. Predovšetkým vám umožnia na niekoľko minút sa uvoľniť a relaxovať. Je dôležité urobiť si počas dňa aspoň jednu prestávku, aby ste sa vyhli prepracovaniu. Po druhé, sú dobré nástroje na osobný rozvoj. Nielenže nám pomáhajú dozvedieť sa viac o sebe, ale pomáhajú nám aj pochopiť svet okolo nás.Pomáhajú nám lepšie pochopiť a prijať samých seba..

Je čas prečítať si výsledky.

Prvé jablko: Si spoločenský človek s veľkou dávkou úprimnosti a spontánnosti. Nemáte tiež problém udržať si kontrolu nad svojimi myšlienkami a plánmi.

Druhé jablko: Si spoločenský, dynamický a zábavný. Máš však problém s nudou. Vždy sa snažíš vyjadriť a zažívaš nevšedné dobrodružstvá.

Čtěte také  Koľko je celkovo štvorcov? Nájdite odpoveď za menej ako 50 sekúnd?

Tretie jablko: Ste spoločenský a veľmi optimistický človek. Ste vzorom pre mnohých ľudí. Navyše ste presvedčivý a inteligentný.

Štvrté jablko: Si introvertný človek, veľmi tichý a zdá sa, že si plachý. Vždy sa však snažíte vyjadriť.

Piate jablko: Si dosť extrovertný človek, ale je s tebou dosť ťažké žiť. Máte radi rutinu, ale zároveň máte radi, keď je všetko vo vašom živote naplánované.

Dúfame, že sa vám tento test páčil a pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach aby si ju mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej