Home » Testy » zistiť, či ste introvert alebo extrovert

zistiť, či ste introvert alebo extrovert

Nastal čas, aby ste prestali robiť to, čo robíte, a sústredili sa na seba. Aby sme vám pomohli, navrhujeme tento malý test. Nezaberie veľa času, takže sa nemusíte starať o to, čo práve robíte. Využite túto príležitosť, aby ste si na pár minút oddýchli a vrátili sa do kontaktu sami so sebou. Urobte si pohodlie a potom začnite.

Aby ste sa o sebe dozvedeli viac, ponúkame vám niekoľko jabĺk v rôznych farbách a tvaroch. Celkovo ich bude päť a musíte si vybrať to, ktoré vás najviac osloví. Vaša odpoveď nám prezradí, či ste introvert alebo extrovert. Aby sme neskreslili výsledky, musíte byť čo najúprimnejší.

Čtěte také  Mandala, ktorú si vyberiete pre tento osobnostný test, odhalí, aký ste človek.

Sgfix.sk

Prečo absolvovať osobnostný test?

Testy osobnosti môžu byť zábavné aj užitočné. Predovšetkým vám umožnia na niekoľko minút sa uvoľniť a relaxovať. Je dôležité urobiť si počas dňa aspoň jednu prestávku, aby ste sa vyhli prepracovaniu. Po druhé, sú dobré nástroje na osobný rozvoj. Nielenže nám pomáhajú dozvedieť sa viac o sebe, ale pomáhajú nám aj pochopiť svet okolo nás.Pomáhajú nám lepšie pochopiť a prijať samých seba..

Je čas prečítať si výsledky.

Prvé jablko: Si spoločenský človek s veľkou dávkou úprimnosti a spontánnosti. Nemáte tiež problém udržať si kontrolu nad svojimi myšlienkami a plánmi.

Druhé jablko: Si spoločenský, dynamický a zábavný. Máš však problém s nudou. Vždy sa snažíš vyjadriť a zažívaš nevšedné dobrodružstvá.

Čtěte také  Vizuálny test: Použite svoju zrakovú ostrosť a identifikujte 3 rozdiely na obrázku za 30 sekúnd!

Tretie jablko: Ste spoločenský a veľmi optimistický človek. Ste vzorom pre mnohých ľudí. Navyše ste presvedčivý a inteligentný.

Štvrté jablko: Si introvertný človek, veľmi tichý a zdá sa, že si plachý. Vždy sa však snažíte vyjadriť.

Piate jablko: Si dosť extrovertný človek, ale je s tebou dosť ťažké žiť. Máte radi rutinu, ale zároveň máte radi, keď je všetko vo vašom živote naplánované.

Dúfame, že sa vám tento test páčil a pozývame vás, aby ste ho zdieľali na svojich sociálnych sieťach aby si ju mohli vyskúšať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej