Home » Testy » Zistite, ako ste šikovní, a nájdite stranu kocky s dvoma bodkami.

Zistite, ako ste šikovní, a nájdite stranu kocky s dvoma bodkami.

Čo tak otestovať si intelektuálne schopnosti ? Môže byť veľmi zaujímavé vedieť ako ste inteligentnýKto vie? Možno si génius. Aby sme vám to pomohli zistiť, ponúkame vám krátky IQ test. Zaberie vám len niekoľko minút, tak využite túto príležitosť. Pred vyplnením testu si len vyhraďte čas na sústredenie.

Čo je IQ test?

V rámci tejto malej výzvy vám predstavíme obrázok s niekoľkými červenými kockami. Nielenže je farba rovnaká, ale kocky sú zlepené tak, aby nasýtili celý obrázok. Stačí nájsť kocky s dvoma bodkami. Aby sa ti to podarilo, musíš sa sústrediť a dávať pozor. Metodické keďže máte len 20 sekúnd, aby ste sa tam dostali.

Čtěte také  Nájdite počet a umiestnenie 9 písmen S na tomto obrázku a dokážte, že ste génius.

©Fondaction-alsace

Aký má zmysel robiť IQ test?

Hlavným cieľom testu IQ je posúdiť vaše intelektuálne schopnosti, aby ste zistili svoje silné stránky a identifikovali svoje nedostatky a slabiny. Testy tohto druhu teda pôsobia ako cvičenie pre váš mozog a pomáhajú vám zlepšiť vaše schopnosti. Slúžia aj ako zábava, aby ste sa mohli zabaviť a uvoľniť.

20 sekúnd vypršalo! Našli ste kocku?

Gratulujeme všetkým, ktorým sa podarilo nájsť kocku v takom krátkom čase. Vaša intelektuálna kapacita je skutočne pôsobivá. Pre tých z vás, ktorí nemohli nájsť správnu odpoveď, sa nebojte, pomôžeme vám.

Ak to chcete urobiť, pozrite sa na kocku v ľavom dolnom rohu obrázkaUvidíte červenú kocku a vedľa nej kocku s dvoma bodkami. Na pomoc vám je tu riešenie na obrázkoch.

Čtěte také  Myslíte si, že ste dosť šikovní na vyriešenie tejto matematickej hádanky?

©Fondaction-alsace

Dúfame, že sa vám tento IQ test páčil, ak áno, neváhajte a zdieľajte ho na svojich sieťach aby si ju mohli vychutnať aj vaši priatelia.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej