Home » Testy » Na tomto obrázku sú dve tváre. Dokážete ich nájsť?

Na tomto obrázku sú dve tváre. Dokážete ich nájsť?

Vitajte v tejto zábavnej hre, v ktorej musíte použiť svoju logiku, aby ste uspeli. Úloha je jednoduchá a rovnako aj pravidlo: stačí nájsť dve tváre na tomto obrázku. Prvá tvár je mužská a druhá ženská. Je to zaujímavá hádanka, pri ktorej musíte využiť všetky svoje schopnosti a vynaliezavosť, aby ste uspeli. Táto hádanka je skvelým spôsobom, ako si otestovať svoje pozorovacie schopnosti a zabaviť sa.

Hra na logiku a uvažovanie

Táto vizuálna hra je viac ako len detekčná hra. Je to hra, ktorá preverí vašu logiku, ale aj zdravý rozum. Je to skvelá zábava, ale aj skvelý spôsob, ako stimulovať svoj mozog a zlepšiť svoje kognitívne schopnosti. Úlohou je nájsť dve tváre: starého muža a starú ženu. Tvár muža je jasne viditeľná, ale kde je tvár ženy?

Čtěte také  Čo myslíte, kto rozbil vázu? Vaša odpoveď odhalí zaujímavé detaily o vašej osobnosti.

Sgfix.sk

Ak chcete v tejto úlohe uspieť, je nevyhnutné venovať čas detailnej analýze obrazu. Začnite tým, že si obrázok pozriete ako celok a pokúste sa zapamätať si všetky tvary a kontúry tváre. Hľadajte znaky, ktoré by mohli charakterizovať druhú tvárČi už sú to oči, nos, ústa alebo uši. Keď už máte celkový pohľad na prvú tvár, sústreďte sa na jemnejšie detaily, aby ste objavili druhú tvár.

Riešenie

Gratulujeme! Ak sa vám podarilo nájsť dve tváre na obrázku, úspešne ste splnili túto pozorovateľskú úlohu. Ak nie, na nájdenie ženskej tváre stačí obrátiť obrázok hore nohami.

©Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej