Home » Testy » V tomto teste musíte odstrániť 4 zápalky, aby ste získali 5 štvorcov!

V tomto teste musíte odstrániť 4 zápalky, aby ste získali 5 štvorcov!

Na stránke . tento IQ testje zábavnou a stimulujúcou intelektuálnou výzvou pre každého. Tento test sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale nepodceňujte ho, pretože si vyžaduje dôkladné premýšľanie a poriadnu dávku vynaliezavosti..

. zápasová hra je klasický IQ test, ktorý je známy svojou náročnosťou. Je to test, ktorý preverí vaše intelektuálne schopnosti vrátane vašu logiku, uvažovanie a schopnosť riešiť zložité problémy.

Výzva, ktorá posunie vaše schopnosti na hranicu možností

Táto zápasová výzva je IQ test, ktorý preverí vaše intelektuálne schopnosti. Obrázok nižšie zobrazuje usporiadanie štvorcov, z ktorých každý pozostáva z niekoľkých zápaliek. Vaším cieľom je odstrániť štyri zápalky tak, aby zostalo len päť neporušených štvorcov..

Čtěte také  Nájdite odpoveď do 10 sekúnd a dokážte všetkým, že ste skutočný génius!

Sgfix.sk

Na vyriešenie tohto testu budete musieť použiť svoj dôvtip a logiku. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť správne riešenie.

Budete sa musieť pozorne pozrieť na usporiadanie zápaliek a nájsť šikovný spôsob, ako odstrániť štyri zápalky a zároveň ponechať päť políčok nedotknutých. Venujte čas preskúmaniu každého štvorca a zápaliek v ňom. Identifikujte vzory a motívy, ktoré by vás mohli naviesť k riešeniu. Neobmedzujte sa len na tradičné prístupy. Buďte otvorení myšlienke tnovatívne a neočakávané riešenia na odstránenie zhody.

Riešenie

Riešenie pre zachovanie piatich štvorcov pri odstránení štyroch zápaliek je odstráňte zápalky, ktoré tvoria rohy každého štvorca.

Dávame vám odpoveď na tento test v obrázkoch pre lepšie pochopenie.

Čtěte také  Ak uspejete v tejto mozgovej úlohe, ste génius!

Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej