Home » Testy » V tomto teste musíte odstrániť 4 zápalky, aby ste získali 5 štvorcov!

V tomto teste musíte odstrániť 4 zápalky, aby ste získali 5 štvorcov!

Na stránke . tento IQ testje zábavnou a stimulujúcou intelektuálnou výzvou pre každého. Tento test sa môže zdať na prvý pohľad jednoduchý, ale nepodceňujte ho, pretože si vyžaduje dôkladné premýšľanie a poriadnu dávku vynaliezavosti..

. zápasová hra je klasický IQ test, ktorý je známy svojou náročnosťou. Je to test, ktorý preverí vaše intelektuálne schopnosti vrátane vašu logiku, uvažovanie a schopnosť riešiť zložité problémy.

Výzva, ktorá posunie vaše schopnosti na hranicu možností

Táto zápasová výzva je IQ test, ktorý preverí vaše intelektuálne schopnosti. Obrázok nižšie zobrazuje usporiadanie štvorcov, z ktorých každý pozostáva z niekoľkých zápaliek. Vaším cieľom je odstrániť štyri zápalky tak, aby zostalo len päť neporušených štvorcov..

Čtěte také  Tento očný test vám umožní zistiť, či máte ostrý zrak ako orol!

Sgfix.sk

Na vyriešenie tohto testu budete musieť použiť svoj dôvtip a logiku. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu nájsť správne riešenie.

Budete sa musieť pozorne pozrieť na usporiadanie zápaliek a nájsť šikovný spôsob, ako odstrániť štyri zápalky a zároveň ponechať päť políčok nedotknutých. Venujte čas preskúmaniu každého štvorca a zápaliek v ňom. Identifikujte vzory a motívy, ktoré by vás mohli naviesť k riešeniu. Neobmedzujte sa len na tradičné prístupy. Buďte otvorení myšlienke tnovatívne a neočakávané riešenia na odstránenie zhody.

Riešenie

Riešenie pre zachovanie piatich štvorcov pri odstránení štyroch zápaliek je odstráňte zápalky, ktoré tvoria rohy každého štvorca.

Dávame vám odpoveď na tento test v obrázkoch pre lepšie pochopenie.

Čtěte také  Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto rozdielovej hre a dokážte, že ste puntičkár!

Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej