Home » Testy » Nájdite 3 rozdiely v týchto dvoch podobne vyzerajúcich obrázkoch za 60 sekúnd!

Nájdite 3 rozdiely v týchto dvoch podobne vyzerajúcich obrázkoch za 60 sekúnd!

V tejto veľmi jednoduchej vizuálnej úlohe, vašou úlohou je nájsť tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami. Na prvý pohľad vyzerajú rovnako. Tieto dva obrázky sa však líšia vďaka trom jemným rozdielom. Na tomto obrázku je zobrazené dieťa pracujúce v záhrade. Dokážete nájsť detaily, ktoré boli pridané do jedného z obrázkov, aby vznikli rozdiely? Tak otvorte oči dokorán a pripravte sa na toto zábavný a podnetný zážitok !

Pokročilý vizuálny test

V tomto teste máte pred sebou dva obrázky vedľa seba. Vaším cieľom je pozorne porovnať oba obrázky a určiť tri rozdiely. Majte na pamäti, že tieto rozdiely môžu byť minimálne alebo dokonca veľmi dobre skryté na obrázku. Tento test je hrou, v ktorej sa preveria vaše vizuálne schopnosti. Dôležitá je vaša pozornosť, ale aj schopnosť rozlišovať detaily.

Čtěte také  IQ test: Presuňte 5 zápaliek a vytvorte 6 štvorcov za menej ako 25 sekúnd!

Sgfix.sk

Aby ste maximalizovali svoje šance na úspech, uvádzame niekoľko tipov pre vyhľadávanie. Venujte čas pozornému pozorovaniu každej časti obrazu. Pozrite si predmety, rastliny, farby, tvary, textúry a všetko ostatné, čo by sa mohlo na oboch snímkach líšiť. Aby ste si všimli rozdiely, porovnajte oba obrázky vedľa seba. Zmeny si môžete všimnúť pri priamom pohľade z jednej strany na druhú.

Riešenie

Gratulujemeak sa vám podarilo nájsť tri rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami!

Tu sú zmeny, ktoré ste mali na obrázkoch identifikovať. Ešte raz vám blahoželáme k víťazstvu a vašim schopnostiam!

Sgfix.sk

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej