Home » Novinky » Tipy, ako oživiť plameň a ohúriť svojho muža

Tipy, ako oživiť plameň a ohúriť svojho muža

Kúzlo spodnej bielizne

Všetky sme si niekedy lámali hlavu nad tým, ako upútať pozornosť svojho muža. Dovoľte mi, aby som sa s vami podelila o malú anekdotu. Minulý rok, na výročie našej svadby, som sa rozhodla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové: krásny kúsok spodnej bielizne. Nielenže sa tým manželovi rozbúchalo srdce rýchlejšie, ale aj ja som sa cítila divoko krásna a sebavedomá. Dámy, nikdy nezabúdajme na silu spodné prádlo.

Výmena krátkych textov s láskou

Vaša ďalšia zbraň? Textovanie, alebo skôr sexting. Existuje dôvod, prečo sa komunikácia nazýva „sexting“. Jazyk lásky. Jedna kamarátka mi raz povedala, ako veľmi sa jej manžel teší z milých esemesiek, ktoré mu posiela v práci. Je to jednoduchý, ale účinný spôsob, ako mu pripomenúť, že je pre vás milovaný a dôležitý.

Prekvapte ho s láskou pripraveným jedlom

Môj ďalší tip vás zavedie do kuchyne. Nemusíte byť michelinským šéfkuchárom, aby ste si získali srdce svojho muža jednoduchým jedlom pripraveným s láskou.

Čtěte také  Připravte se na nezapomenutelný den!

Jedna manažérka, s ktorou som robila rozhovor, mi povedala, že napriek svojmu nabitému programu si stále nájde čas na prípravu jedál pre svojho manžela. Poukazuje na to, že najlepšia cesta k mužskému srdcu vedie často cez jeho žalúdok.

Nič sa nevyrovná daru vášho času

Darujte jej ten najcennejší dar zo všetkých: svoj čas. Jeden večer v týždni si doprajte pokojný večer bez detí, bez práce, bez rozptýlenia. Jedna čitateľka sa podelila o to, že tým, že si s manželom každý týždeň našli čas, ich láska im poskytla silnú kotvu v ich rušnom živote.

Prekvapte ho

Ďalší tip je jednoduchý, ale účinný: prekvapte ho. Či už ide o malý darček, improvizovaný filmový večer alebo prekvapivý víkend, tieto malé gestá ukazujú vašu náklonnosť.

Čtěte také  Jaké změny vás čekají v tento den?

Dajte mu najavo, že si ho ceníte

Ďalším kľúčom je vďačnosť, dámy. Dajte mu najavo, že si ho ceníte, a to za malé aj veľké veci. Muži radi vedia, že robia dobrú prácu a že si ich niekto váži.

Skutočne ho počúvajte

Jeden môj priateľ psychológ mi povedal, že mužov treba počúvať rovnako ako nás. Preto si nájdite čas na to, aby ste ho vypočuli, pochopili jeho potreby a túžby bez toho, aby ste ho prerušovali alebo súdili.

Pochváľte ho

Komplimenty nepotrebujeme len my ženy. Aj naši muži potrebujú uistenie o svojom vzhľade, práci a mieste v našom živote.

Prejavte mu náklonnosť

Fyzický kontakt je jednoduchý, ale niekedy prehliadaný spôsob, ako svojmu mužovi prejaviť lásku. Nečakané objatie, potľapkanie po hlave, držanie za ruku, to všetko sú gestá, ktoré posilňujú citové puto.

Čtěte také  Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Milujte ho takého, aký je

Na záver najzákladnejšia, ale často prehliadaná rada: milujte svojho muža takého, aký je. Nič nepoteší muža viac ako vedomie, že je milovaný, cenený a bezpodmienečne prijímaný. Takže, dámy, či už ste vo vzťahu niekoľko mesiacov alebo desaťročí, vedzte, že vždy existujú nové spôsoby, ako svojho muža potešiť. Nezabúdajme, že potešiť svojho muža znamená potešiť aj samu seba.

Veď šťastie je vždy sladšie, keď je spoločné. Choďte do toho a nechajte lásku naďalej žiariť vo vašich životoch.

Súvisiaci príspevok


Adrián Dacej
O autorze, Adrián Dacej